Jio ପରେ ଏବେ Airtel ଗ୍ରାହକ ଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ତାଗଡା ଝଟକା, ଫ୍ରି କଲ ସେବା ହେଲା ବନ୍ଧ, ଏବେ ଦେବାକୁ ହେବ …

ଭାରତୀୟ ଏୟାରଟେଲ ଟେଲିକମ ଭାରତ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ବଡ଼ କମ୍ପାନୀ ଅଟେ I ଜୁଲାଇ 2018 ମଧ୍ୟ ରେ 34.45 କୋଟି ର ଉପଭୋକ୍ତା ଏୟାରଟେଲ ର ରହିଥିଲେ I ଏୟାରଟେଲ ଫିକ୍ସଡ଼ ଲାଇନ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ I ଏୟାରଟେଲ କମ୍ପାନୀ ର ପରିଚାଳନା ସୁନୀଲ ମିତ୍ତଲ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହେଉଛି I ଏହି କମ୍ପାନୀ 14 ଗୋଟି ସର୍କଲ ରେ ଡିଏସଏଲ ଟେଲିକମ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି I ଚେନାଇ ର ପଂଡୁବି ରୁ ନେଇ କେବଳ ଲ୍ୟଣ୍ଡିଙ୍ଗ ଷ୍ଟେସନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି କମ୍ପାନୀ ନିଜ ର ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ I ଏୟାରଟେଲ ଦେଶ ରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ରେ ଫାଇବର ଆପଟିକ ସେବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ I

ଏୟାରଟେଲ ଗ୍ରାହକ ଙ୍କ ପାଁଇ ଖରାପ ଖବର
ଇତି ମଧ୍ୟ ରେ ଏୟାରଟେଲ ଏକ ଖରାପ ଖବର ନେଇ ଆସିଛି I ଏୟାରଟେଲ ଗ୍ରାହକ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କଲ ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ହେବ I ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ର ଅନଲିମିଟେଡ଼ କଲ ସେବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ପ୍ରତି ମିନିଟ 6 ପଇସା ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ହେବ I

ଟ୍ରାଇ ର ନୂଆ ନିୟମ
ଟ୍ରାଇ ର ନୂଆ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଗ୍ରାହକ ଆଇୟୁସି ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ହେବ I ଏୟାରଟେଲ ରୁ ଅନ୍ୟ ନେଟୱାର୍କ କୁ କଲ କରିଲେ ଏହି ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ହେବ I ଅର୍ଥାତ ଅନ୍ୟ ନମ୍ବର କୁ କଲ କରିଲେ ମିନିଟ କୁ 6 ପଇସା ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ହେବ I

ଅନ୍ୟପଟେ ଜିଓ ରେ ଏପରି ଗ୍ରାହକ ଙ୍କୁ କୌଣସି ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ପଡୁନାହିଁ I ତେଣୁ ଗ୍ରାହକ ମାନେ ଅଧିକ ମାତ୍ର ରେ ଜିଓ ର ବ୍ୟବହାର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି I